Hogyan lehet varázsolni?
Kedves Susi!Szeretném megtudni,hogy lehet varázsolni és szellemet idézni:).Kérem írja meg hogy kell és hol lehet találni varázslatokat,előre is köszönöm. Üdv:...
Kedves ...!
Kérdésed - mivel már sokan tettek fel hasonlót - arra sarkalt, hogy végre nyilvánosan is válaszoljak. Szeretném, ha megértenéd, hogy a varázslás megtanulása sem különbözik más dolgok megtanulásától. Meg kell érte dolgozni!
Természetesen van rá lehetőség, hogy előtanulmányok nélkül is végrehajts egy-egy varázslatot, de ehhez segítségre van szükség, aminek a módját még nem, de hamarosan közzé teszem.
Ahhoz viszont, hogy Te önállóan varázsolj, mindig megbízható eredményességgel, bizony nem hagyhatod el a tanulás folyamatát. Két példával is alátámasztanám ezt:
1
Ha csak egy olyan alapképességhez hasonlítom a mágiát, mint például az egyenesen járás, akkor láthatod, hogy mikor egy kisgyerek elkezd járni, mennyit gyakorolja előtte. Ráadásul a gyakorlás nem ott kezdődik, amikor először elindul, hanem az azt megelőző idők megfigyelésével (nézi, ahogy a nagyobbak csinálják), az izmai fejlesztésével (megtanulja a kezét és a lábát akaratlagosan mozgatni), a lábai egymásután helyezési módjának "kitalálásával" (lásd mászás), majd a felállás "tudásával". Aztán ha mindezen túl van, elkezd menni, s számtalanszor elesik, mielőtt biztonsággal tud járni. És persze egész életében gyakorolja minden ember ezt a tudást, hogy szinten tartsa, mert ha például egy baleset következtében néhány hónapig nem tud felkelni, akkor újra meg kell tanulnia járni még akkor is, ha a lábával nem történt baj. Igaz, ilyenkor már gyorsabban megy a tanulás (hiszen az emlék ott van), de azért szükség van rá, hogy újra formába hozza magát.2
Második példámban pedig a zongorázáshoz hasonlítanám a mágiát. Ahhoz, hogy biztonsággal és élvezhetően el tudj játszani szinte bármilyen zenedarabot a zongorán, először megtanulod a kottaolvasást, a hangszered képességeit, az ujjaid megfelelő használatát, majd rendszeresen gyakorolsz akár évekig, amíg eljutsz arra a (nem világhírű művészi, de legalább) biztos tudásszintre, amikor bármely zeneszámot jól el tudsz játszani egy kottából, vagy akár hallás után is. A "Boci, boci tarkát" szinte bárki elpötyögi a zongorán, de attól még nem lehet zongoristának nevezni. És persze ebben a példában is előjön az, hogy ha nem gyakorolják rendszeresen, akkor bizony ez a tudás is megkopik vagy akár semmivé lesz.Remélem, ezzel a két példával kielégítő választ adtam neked, s most már belátod, hogy egy levél keretein belül, nem lehet megválaszolni azt a kérdést, hogy hogyan kell varázsolni!
Természetesen, ha elszánod magadat rá, s döntésed szerint a mágia, a varázslás tudománya számodra (szinte) mindennél fontosabb, akkor van mód a tanulásra. Sőt, mint ahogyan az elején írtam, arra is, hogy egy-egy varázslatot jól megcsinálj, s hamarosan ennek a módját is megtudod itt a bosziplaza oldalán.
A szellemidézésről pedig csak annyit, hogy botorság lenne ilyesmibe fognod alapképzettség és mágiaismeret nélkül. S szerintem szükséged sem lehet rá, ezért ne is foglalkozz vele. Ez nem játék!!!
Minden jót kívánok a döntéseidhez!
Szeretettel: Susi





































Kedves Susi!
Évekkel ezelőtt egy román lánytól láttam egy varázslatot, vagy kívánság közvetítést…nem is tudom minek nevezzem. A rituálé egy szál égő cigarettával és egy csipet cukorral zajlott. Az égő cigarettát egy asztalra függőlegesen felfelé a meggyújtott felével állította, a parázsba szórta a cukrot és közeb sorolta a kívánságait. Ezt addig csinálta míg a cigi végig nem égett. Tudom hogy a füstöt a földi és a szellemi világ közvetítőjének tartják sokan. Érdekelne a véleményed erről a rituáléról és hogy valóban hatásos e.
Üdv.: Debora
szia hogyan lehet ide regidztrálni vagy légyszives hivj meg fontos lenne
Kedves Bia!
Regisztrálni nem kell a BosziPlázán, anélkül is el tudod olvasni az írásokat. Ha a Varázslatkészítés tanfolyamot szeretnéd, akkor fenn az oldalsáv tetején írd be az adataidat, és kattints az “Kérem” gombra.
Szia szeretnék érdeklődni hogy halandó is lehet varázsló?
Mert nekem az minden álmom
Előre is köszönöm üdv:szandi
Bárki lehet varázsló, aki hajlandó tenni érte.
Kedves Susi szeretnék veled találkozni én Kishegyesi vagyok szeretném ha mesélnél nekem a varázslatokról.Üvdvözletel Viktor.